logo

Coaching podróży

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. Mark Twain

Jesteś zmęczony wyścigiem szczurów i chcesz wyjechać w podróż?
Chcesz, aby tym razem Twoje wakacje były naprawdę Twoje?
Chcesz „wziąć wolne” i udać się w podróż we własnym stylu?
Wiesz, że życie jest podróżą i chcesz sprawić by Twoje było wyjątkowe?

Jeżeli tak, skorzystaj z coachingu, dzięki któremu odkryjesz motywację do podróżowania i zrealizujesz swoje osobiste cele związane z podróżami. Ugruntujesz swoją motywację i podejmiesz decyzje odnośnie tego gdzie i jak podróżować. Coach podróży (travel coach) pomaga swoim klientom przeżyć ich podróż w sposób najpełniejszy i najbardziej zgodny z ich własnym ja. Pomaga określić priorytety, wykorzystać potencjał i pokonać bariery.

Wymagająca praca, pęd życia, stres nie pozostawiają czasu na zastanowienie się co w życiu jest naprawdę ważne i jak chcemy go przeżyć. To podróże są okazją do eksplorowania świata i siebie. Jeżeli chcesz zaplanować podróż, która pogłębi Twoje doświadczenia, będzie miała wpływ na Twoje życie i sprawi, że obierzesz drogę prowadzącą do szczęścia i satysfakcji, być może współpraca z doświadczonym coachem będzie przepustką do urzeczywistniania marzeń.