logo

Prywatnie

O sobie

  • Mistrzyni Świata w Karate
  • Pasjonatka biegów ultra i kolarstwa
  • Miłośniczka gór
  • Entuzjastka podróży w wyszukane i nietuzinkowe miejsca
  • Kobieta

Cześć! Mam na imię Agata.

Wierzę, że odwiedzasz tę stronę, bo właśnie nadszedł w Twoim życiu moment, w którym chciałabyś/chciałbyś zrobić coś wartościowego dla siebie i wstępnie sprawdzasz czy możemy nadawać na tych samych falach. Chciałabyś/chciałbyś wiedzieć co mam do powiedzenia, ale w coachingu ważniejsze jest to, co Ty możesz mi powiedzieć. Myślisz sobie: OK, ale może przynajmniej dla wstępnej selekcji dowiem się choć trochę…? No problem! Zależy mi na tym, abyś odkryła/odkrył swój potencjał i poczuła/poczuł pasję życia! Chcę wspierać Cię swoją wiedza i doświadczeniem. Chcę pokazać Ci pełen zaangażowania profesjonalny i skuteczny coaching.

Podchodzę do tematu w sposób etyczny, stosując standardy i kodeks etyczny wyznaczane przez International Coach Federation.

Jeżeli czujesz, że możemy znaleźć wspólny język i chciałabyś/chciałbyś zrobić pierwszy krok na drodze do pełni życia – zadzwoń do mnie lub napisz. Chętnie porozmawiam i spotkam się z Tobą.

Skontaktuj się ze mną. Moje drzwi sa otwarte!

Rekomendacje

Dziękuję moim Klientom za referencje i feedback. Dzięki nim nieustannie ulepszam swoje usługi i jestem coraz bardziej świadoma.

Przytoczę niektóre z nich: